Markalar

Activa

Paylaş

ACTIVA HEALTHCARE  firması,  sağlık sektörüne yapmış olduğu katkılar nedeni ile İngiltere Kraliyet Ödülü almıştır . ACTIVA  Dereceli Kompresyon Çorapları ve ACTIVA Yara Bakım  Ürünleri ile birçok ülkede hekimler tarafından tercih edilmektedir .

Activa  Dereceli Varis Çorapları, üretiminde  kullanılan   uzun elyaf ve High – Tech   malzemesiyle hastada bir yandan tedavi sağlarken, diğer yandan da varis hastalarının en fazla şikayet ettiği estetik ve zor giyinme sorununa çözüm de getirmektedir.

Activa  Varis  Çoraplarının estetik   görünümü   ve  kolay  giyilebilme   özellikleri kullanıcılar  tarafından  ilk  denemede  fark  edilmektedir.

Activa Yara Bakım Ürünlerinden Bacak Ülseri ve yanık  tedavilerinde kullanılan ActiFormCool   - Hidrojelli Yara Bandları , açık yaralarda hastanın tedavisi yanı sıra  ağrı dindirici  ve nemi absorbe etme özelliği  sayesinde   doktorlar  tarafından   tercih edilmektedir. ActiCo Esnek  Bandaj ise; damar bozuklukları görülen kol veya bacaklardaki ödemlerin kontrol edilmesi ve azaltılması için kullanılan basınçlı strech bandajlardır . Yoğun seyahat edenler için Air Socks , Yara Bakımında  ve Basınc tedavisinde  , ActiWrap , ActiCo , ActiFast , ActiLymph , Liners , Ortopedide Kneecaps ve Anklets , ACTIVA’nın diğer başlıca ürünleridir .