Markalar

Venoflow

Paylaş

VenoFlow, bir yürüyüş simülasyon cihazıdır. VenoFlow ile yaptığınız hareketler, yürürken yapılan hareketler ile aynı olup, yürüyüş yapma imkanı olmayan, az hareketli veya hareketsiz kişiler, yürüyüş yapmakla kazanacakları her türü yararı VenoFlow kullanarak sağlayabilirler. Venoflow’u her ayak için saatte sadece 3 dakika kullanmak yeterlidir.

Hareketsizlik ya da az hareket nedeni ile ( uzun süre oturma, ayakta kalma, yatma gibi ) yavaşlayan kan dolaşımı ayak ve bacaklarda şişmeye neden olur . Hareketsizlik bir yandan şişme nedeni ile ağrı ve yorgunluk hissi verirken, öte yandan bacak damarlarınızda deformasyona neden olur ve bacaklarda varis oluşmaya başlar.

VenoFlow ile yapılan hareket, aynı yürüyüş yapmış gibi etki yapar ve kan dolaşımını hızlandırır. Varis oluşumunu engeller, mevcut varislerin tedavisine yardımcı olur.

VenoFlow kullanımı, bayanların hamilelik dönemlerinde ayak ve bacaklarında oluşan şişliklerin inmesine ve bacaklarda hissedilen yorgunluk hissinin giderilmesine yardımcı olur.

VenoFlow her iki ayakta kullanılabilmekte ve herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Özetle VenoFlow, az hareketli kişilerin yürüyüş yapmakla kazanacakları yararların tümünü kullanıcıya sağlamaktadır .